Senioři, děkujeme. Odejděte!!!

logoV posledních týdnech se stáváme svědky odhalování hnusu v nás. Řada mladých lidí se vyjadřuje o důchodcích způsobem, který jako by vypadl z nacistických učebnic o řízené selekci, zatímco nás politici straší bubáky z Dělnické strany. Straší také seniory, že jim okleští důchody. Důchody, které si poctivě odpracovali, které jim nikdo nedává darem jako jiným skupinám v české kotlině.

Kam jsme to dopracovali s úctou a vychováním, jestliže dovedeme takto otevřeně a s opovržením mluvit o seniorech jako o nepříjemné přítěži státu, o nutném zlu, jako o hospodářské brzdě rozletu mladých?

Zaslepeni vlastní chtivostí, jsme schopni seniory po celoživotní odvedené práci, stavět takřka na úroveň těch, co se záměrně celoživotně práci vyhýbají a přesto berou nezasloužené sociální podpory. Pro některé omezence jsou obě skupiny darmožrouty bez rozdílu.

Právě velká část dnešních „Übermenschen“ (nadlidí) ze Sněmovní, Senátu či ministerstev a odkudkoliv, kde se moc mění v osobní prospěch, by se důchodcům měla klanět obzvláště hluboko. Protože právě SENIOŘI dokázali svou prací vybudovat republiku, kterou se parlamentním stranám povedlo během dvaceti let rozkrást, rozprodat, pouplácet a jinak poslat do hlubin průměrnosti.

Pokud by se zde snad objevil někdo, kdo by chtěl argumentovat tak nízkou smyšlenkou, že dnešní důchodci budovali socialismus… Ještě před dvaceti lety mezi námi žili lidé, kteří budovali tu první, úspěšnou republiku. Ještě pořád mezi námi žijí lidé, kteří pracovali za války. A spousta občanů, kteří budovali republiku za socialismu, bude ještě dlouho pracovat v tomto paskvilu kapitalismu.

Je tak složité pochopit, že rodiče by udělali cokoliv, bez ohledu na státní systém, aby nasytili své děti? Jen dennodenně vydělávali na živobytí. Většina z nich vydělávala těžce za jakéhokoliv režimu, který v téhle republice existoval.

A za tohle všechno se dnešní političtí vůdci k problematice důchodů vyjadřují takovým způsobem, že by značná část mládeže (snad mimo svých vlastních babiček a dědečků) nejraději všechny seniory viděla v krematoriu. Co je to v nás za netvora, že čím více jdeme dopředu, o to víc zapomínáme na úctu k těm, kteří nám to umožnili? Myšlení světa je postavené na hlavu – čím zaostalejší země, tím větší úcta a samozřejmá povinnost starat se o předky. V České republice přibývá občanů zaostalých myšlenkově.

Jaký vzor mají mít naše děti v takových lidech, kteří jsou schopni žádat i po seniorech peníze, jež dluží republika díky šlendriánsky odvedené (ne)práci politiků?

Jak se má k seniorům chovat mládež s úctou, nezajímá-li pana „křesťana“ Kalouska, jestli babička, neznalá politické špíny a hnusu, opravdu uvěří, že složenku MUSÍ zaplatit?

Nepomyslel tento „svatý“ muž, který svého času navrhl KDU-ČSL spolupráci s komunisty, za jehož působení na ministerstvu obrany probíhaly v armádě velmi podivné stamilionové nákupy nekvalitních výrobků, které dokonce i zabíjely, nepomyslel tedy, že úlek starého člověka, který se zhrozil, že na zaplacení složenky nemá, mohl důchodce chatrného zdraví stát i život? Tak tohle je ta správná politika, kterou máme volit? Za mocí půjdeme i přes mrtvoly?

Závěr? Penzisté, plody vaší práce, tedy tuhle republiku, politici úspěšně rozkradli a mládeži nalhávají, že ekonomika se hroutí vůli vašim důchodům, na které máte, i kdyby jen z obyčejného lidského hlediska, nevyvratitelný nárok. Nenápadně a pomalu převracejí povinnost zaplatit vám za vaši celoživotní dřinu, na problém zvaný – DŮCHODCE. Tak se s úsměvem vykašlete na pány Kalousky a jim podobné, na idiotská videa, a volte si jak je vám svobodně libo.

A vzkaz nám všem? Měli bychom se stydět o to víc, že je to česká země, kde Božena Němcová napsala knihu Babička. Kniha Babička není science fiction, takové babičky i dnes opravdu žijí a jsou tím nejvzácnějším pokladem pro naše děti. I pro vaše, politici, jednou i pro vaše, mládeži!!!

Radomír Dolanský

Z blogu autora : http://dolansky.blog.idnes.cz/c/140068/Seniori-dekujeme-Odejdete.html 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.